Подiя у PressClub - У Харкові відбулися покази стрічок проєкту «Харківщина: зруйнована, але незламна» (23.04.2024 у 20:23)

У Харкові відбулися покази стрічок проєкту «Харківщина: зруйнована, але незламна»

м. Харкiв, вул. Гоголя, 9Б 23.04.2024 у 20:23 787

У квітні Харківський прес-клуб спільно з партнерами – Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г.Короленка та Інформаційно-виставковою галереєю «Бузок» – здійснили покази фільмів проєкту «Харківщина: зруйнована, але незламна» відвідувачам цих закладів.

Фахівці бібліотеки та галереї неодноразово сприяли нашій команді у проведенні пресконференцій та демострації фільмів у своїх закладах. Про ці зустрічі розповідали партнери Харківського прес-клубу – інформаційна мережа «Громада. Груп».

Відвідувачі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка 2 квітня змогли переглянути такі стрічки проєкту циклу «Сліди/Scars»: «Помста за спротив», «За вікном», «Знищення ідентичності» та «Спалене життя». Це не перша зустріч бібліотекарів і журналістів, яких об’єднує бажання інформувати жителів регіону про події на Харківщині! Фільми пресклубу розповідають про наслідки російсько-української війни на Слобожанщині, фіксують злочини росіян, відтворюють події і думки людей, які безпосередньо пережили горе.

Переглянути інформацію про зустріч у бібліотеці можна за цим покликанням:

https://gromada.group/news/all/u-biblioteci-imeni-korolenka-demonstruvalisya-filmi-ciklu-slidi

Протягом 3-х днів квітня також відбувалися покази фільмів проєкту в обласній Інформаційно-виставковій галереї «Бузок». Мешканці міста та області могли переглянути документальні стрічки проєкту «Харківщина: зруйнована, але незламна», усвідомити, що несе «російський мір» нашій країні.

10.04.24 були показано фільми: «Знищення Ідентичності»; «Мішень – лікарні!»; «Урятоване Євангеліє»

12.04.24 показано фільми: «Подвійний злочин»; «За межею людяності»; «Внутрішні болі»; «Евакуація: гра на виживання»

18.04.24 показано фільми: «Під ударом – медіа!»; «Помста за спротив»; «Шкільна катівня»; «Астрономічні збитки».

Більше про покази в галереї можна прочитати за цим покликанням:

https://gromada.group/news/vijna/u-galereyi-buzok-meshkanci-harkivshini-mogli-pereglyanuti-strichki-proyektu-harkivshina-zrujnovana-ale-nezlamna

За покликаннями кожен із цих фільмів та інші стрічки проєкту можна переглянути на Ютуб-каналі проєкту «Сліди/Scars» Харківського прес-клубу.

Проєкт реалізує Харківський прес-клуб за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Commission Small Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Наші сторінки у соцмережах:

Сайт: https://pressclub.com.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/pressclubKharkiv

Інстаграм циклу фільмів СЛІДИ/SCARS: https://www.instagram.com/scars_2023/

Ютуб-канал англомовної версії проєкту: https://www.youtube.com/@Scars2023