Послуги Харкiвського прес клубу

ПРО НАС

Команда Харківського прес-клубу має значний досвід інформаційної діяльності. Ось уже 17  років ми інформуємо широкий загал про перебіг економічних, соціальних та демократичних перетворень, сприяємо утвердженню в Україні громадянського суспільства. Займаючи неупереджену позицію, ми підтримуємо свій позитивний імідж серед журналістів, експертів та партнерів, серед громадськості. Наш досвід роботи дозволив налагодити довготривале співробітництво з журналістами, представниками ділових кіл, недержавними організаціями, експертами. Заходи прес-клубу більше, ніж просто зустрічі з журналістами. Щоб переконатися у високій ефективності медіа заходів  варто подивитися випуски телевізійних новин, погортати газети чи переглянути стрічки новин інформаційних агентств. Там обов'язково будуть матеріали, підготовлені з наших прес-конференцій, прес-турів чи «круглих столів».

 

ПОСЛУГИ

Ми допоможемо з організацією та проведенням прес-конференцій, прес-турів, брифінгів, «круглих столів», тематичних засідань, презентацій, як у  прес-клубі,  так і іншому залі на вибір.

Напишемо прес-анонс, прес-реліз, зформуємо прес-кіт, запросимо ЗМІ (преса, радіо, телебачення, он-лайн видання), промодеруємо, промоніторимо публікації ЗМІ на тему прес-конференції, зробимо  відеозапис прес-конференції, фотозйомку. За потребою можна використати мультимедійний проектор, фліпчарт та ін.)

Проведемо після прес-заходу моніторинг публікацій  у друкованих та електронних ЗМІ (газети, ТБ, радіо, інтернет-видання)

 

КОНТАКТИ

Харківський прес-клуб знаходиться у центрі міста на вулиці Гоголя, 9Б, тел. 0503024677