Послуги Харкiвського прес клубу

Громадська організація Харківський прес-клуб був створений у 1997 році. Метою його діяльності є популяризація реформ та демократичних цінностей через засоби масової інформації. Харківський прес-клуб співпрацює з місцевими, національними та міжнародними засобами масової інформації та спільнотами, працює над покращенням доступу громадян до об’єктивної та збалансованої інформації у засобах масової інформації та служить платформою для дискусій між громадами, владою, бізнесом та журналістами.

Наша місія -  сприяння розвитку медіа спільноти.

Ми проводимо:

1. Прес тури по областях України для регіональних журналістів. Теми: досвід успішних реформ в регіонах, вплив війни на місцеве самоврядування - виклики та вікна можливостей. Журналістська солідарність та обмін досвідом. 

2. Пресконференції, брифінги на найбільш актуальні теми: реформи, захист від російської пропаганди, воєнні злочини агресора: розвиток громадянського суспільства, європейська інтеграція та ін.

3. Школа журналістики та медіаграмотності. Це тренінги, вебінари, воркшопи,  ретріти та інші форми навчання та спілкування  представників медіа та студентів, які опановують професію.

4.Підтримка працівників медіасфери: конкурси для журналістів сходу України, працевлаштування медійників, які втратили роботу.

 

5. Дискусії у різних форматах:

 

● “Політична кав'ярня”. Учасники: політологи, соціологи, науковці, представники громадського сектору, політики обговорюють найбільш актуальні теми. Серед них: наслідки війни для суспільства, розвиток економіки та бізнесу, міжнародні відносини.

 

● Клуб медіа менеджерів”. Беруть участь представники медійних громадських організацій, власники та керівники видань, журналісти. Теми обговорення: зміни законодавства в медійній сфері, обмін досвідом сталості медіа, етичні кодекси у професії, медіаграмотність.

 

6. Виробництво медіаконтенту.

Відеоконтент.

● Голос громади. Про найбільш актуальні теми життя громад, розвиток місцевого самоврядування та громадянського суспільства, децентралізація, наслідки війни для громад.
● #Знати більше. Про найцікавіші  теми та події в науці, політиці, економіці, громадянському суспільстві,  міжнародні відносини та геополітика.
● Дайджест подій тижня. Короткі відеоновини.

Аудіоконтент:

● Подкасти.

 

7. Контент для громад.

Мережа локальних медіа Харківщини Громада.Груп налічує 21 місцевий сайт Харківської області.