Подiя у PressClub - Запрошуємо журналістів у престур (03.04.2024 у 18:28)

Запрошуємо журналістів у престур

м. Харкiв, вул. Гоголя, 9Б 03.04.2024 у 18:28 192

Шановні журналісти, Харківський прес-клуб запрошує взяти участь у прес-турі: «Громади Вінниччини в умовах воєнного стану. Виклики та вікна можливостей». 18-19 квітня 2024 року.

Під час відвідин Барської, Вінницької та Жмеринської міських громад журналісти дізнаються про міжнародну підтримку інфраструктурних проєктів, співпрацю місцевого самоврядування та громадянського суспільства у протидії військовій агресії. Учасники престуру ознайомляться з кращими практиками релокації та адаптації бізнесу, інтеграції внутрішньо переміщених осіб, про цікаві громадські та приватні ініціативи, що впливають на якість життя людей. 

Основні теми престуру:

🔸Як індустріальні парки Вінниці забезпечують соціально-економічний розвиток території, створюють виробництва з високим рівнем доданої вартості та нові робочі місця.

🔹Енергоефективні проєкти місцевих громад. Впровадження світового тренду переходу на відновлювальні джерела енергії. Відвідини будівництва сонячної електростанції на водопровідній насосній станції. Технологія передбачає перетворення сонячної енергії в електричну, яка буде використана для видобутку та подачі питної води населенню.

🔸Як громади оптимізують систему поводження з твердими побутовими відходами?

🔹Аграрний бізнес і громади.Взаємопідтримка, що вигідна всім.

🔸Комунальний транспорт під час війни. Як працює програма модернізації трамваїв та тролейбусів? 

🔹Безпечна освіта. Які укриття потрібні дітям?

⏰Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА за посиланням  до 14:00 5 квітня: https://forms.gle/ThxsjKC7xbXdxHFKA

Організатори на час престуру забезпечують готелем, харчуванням, відшкодовують також вартість квитків.

✅Вимоги до журналістів. Протягом 2-х тижнів після поїздки підготовка цікавих та корисних для читачів своїх регіонів публікацій.

❗6 КВІТНЯ ВСІ УЧАСНИКИ ОТРИМАЮТЬ НА СВОЮ ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРО УЧАСТЬ У ПРЕСТУРІ.