Подiя у PressClub - Запрошуємо журналістів у престур (11.03.2024 у 21:36)

Запрошуємо журналістів у престур

м. Харкiв, вул. Гоголя, 9Б 11.03.2024 у 21:36 478

Шановні журналісти, Харківський прес-клуб запрошує взяти участь у прес-турі: «Ефективне управління громадами на Львівщині під час війни. Досягнення та виклики». 28-29 березня 2024 року.

Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА за посиланням  до 14:00 14 березня: https://forms.gle/AMQ1StpDvyGkZ5rp6

Організатори на час престуру забезпечують готелем, харчуванням, відшкодовують також вартість квитків.

Вимоги до журналістів. Протягом 2-х тижнів після поїздки підготовка цікавих та корисних для читачів своїх регіонів публікацій.

15 БЕРЕЗНЯ ВСІ УЧАСНИКИ ОТРИМАЮТЬ НА СВОЮ ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРО УЧАСТЬ У ПРЕСТУРІ.

Бажано приїхати у Львів напередодні престуру - 27 березня. Від'їзд потрібно планувати після 17:00 29 березня 2024 року.

Увага! Програма попередня можливі зміни та доповнення.

Престур: “Ефективне управління громадами на Львівщині під час війни. Досягнення та виклики”. 28-29 березня  2024 року. 

Четвер, 28 березня. 9:00 - 18:00

Тилова Львівщина в умовах повномасштабної війни: як регіон виконує місію найбільшого гуманітарного хабу країни. Працевлаштування і забезпечення житлом ВПО, допомога релокованому бізнесу, транзитні коридори зі західними країнами. Розмова з начальником Львівської обласної військової адміністрації Максимом Козицьким. 

Відвідини Городоцької громади: “Нова роль Городоцької ТГ у воєнний час: посилення логістичної функції, допомога ЗСУ, волонтерські ініціативи”.Зустріч з головою Городоцької ОТГ Володимиром Ременяком. 

Відродження городоцького шва, який планують внести до списку нематеріальної культурної спадщини. Відвідини Городоцького історико-краєзнавчого музею.

Відвідини логістичної компанії «Захід ресурс».

Як молода сім’я зі Львова стала сільськими сироварами і отримала престижну срібну нагороду на World Cheese Awards у Норвегії. На конкурсі було представлено 4000 сирів. Екскурсія на сімейну сироварню “Гарбузовий рай”.

Чому учасник АТО (ООС) Ігор Сабадаш, який почав власну справу з вирощування гусей, відкрив екоранчо. Як йому допомогла держава? Відвідини фермерського господарства “Екоранчо “Сабадаш”.

 

18:00 - повернення до Львова.

 

П'ятниця, 29 березня, 9:00-16:30

Національний реабілітаційний центр “Незламні“ (“Unbroken”) - місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Спілкування з персоналом і пацієнтами Національного реабілітаційного центру “Незламні“, який працює на базі Першого медоб'єднання Львова - найбільшої медичної установи України, до якої входять дві дорослі лікарні та одна дитяча. Довідка: Від початку повномасштабного вторгнення тут пролікували понад 15 тисяч поранених українців, серед яких 350 - діти. Серед напрямків роботи Центру - реконструктивна хірургія, ортопедія і протезування. Людям не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Окрім того, у Центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією. Усю медичну допомогу люди отримують безоплатно.

Будівництво житлових будинків для розміщення ВПО у Львові. Перехід на будмайданчик, де розпочали спорудження восьми багатоповерхівок. Спілкування з директором ЛКП “Львівське міжміське бюро технічної інвентаризації” Ігорем Теліпським. Довідка: На вулиці Миколайчука у Львові споруджують 8 соціальних кампусів, у яких будуть жити люди, що потребують реабілітації та є вимушеними переселенцями. Загалом тут зможуть тимчасово мешкати 700 осіб. В кампусах житимуть військовослужбовці та їхні сім’ї. 

Хліб наш насущний на заквасці. Як львів’янка і переселенка з Каховки знайшли одна одну, розпочали маленький бізнес у щільній хлібопекарській ніші та розбудували клієнтську мережу. Допомога “Дії”. 

Понад 30 років на інформаційному ринку. Як “Високий Замок” відреагував на виклики воєнного часу: корекції в роботі редакції, нові завдання для менеджменту та їхнє розв’язання. Зустріч з головною редакторкою видання “Високий Замок” Наталією Балюк.

 

16:30 завершення програми престуру. Від’ізд.