Подiя у PressClub - Паніка та вигоряння. Вчимося  долати (18.02.2022 у 17:54)

Паніка та вигоряння. Вчимося долати

м. Харкiв, вул. Гоголя, 9Б 18.02.2022 у 17:54 99

Панічні настрої. Як журналісту вберегтися від них і допомогти суспільству?”,- тренінг на цю тему відбувся у Харківському прес-клубі.

У ньому взяли понад 20  участь журналістів та представників медіасфери новостворених громад  з Харківської, Луганської та Полтавської областей.

Їм прокачувала навички подолання паніки  та  давала нові знання практична психологиня, тренерка з емоційного інтелекту, геншальт-терапевтка  Ольга Луб’яна. Перед собою та учасниками вишколу вона поставила основне завдання – зменшити кількість  негативу та тривог, які були до початку навчання. Тренінг складався з кількох частин, під час  яких представники медіасередовища сходу України дізналися що таке емоційний інтелект та як його використати у протистоянні з психологічним агресором,   які стратегії обрати для подолання паніки, страху та тривоги, як захистити себе від негативу, самостійно врегулювати стрес, а також як боротися з емоційним вигорянням журналістів. 

Отримані знання учасники тренінгу використають для власної психологічної безпеки та подолання подібних  проблем у своїх медіа.

Представникам редакцій вручили  аптечки першої допомоги.