Подiя у PressClub - У Харкові презентували  проєкт  "Великі земляки: Григорій Сковорода" (17.02.2022 у 17:36)

У Харкові презентували проєкт "Великі земляки: Григорій Сковорода"

м. Харкiв, вул. Гоголя, 9Б 17.02.2022 у 17:36 88

Він присвячений 300-річчю з дня народження видатного українського філософа та учителя й передбачає десятки наукових, культурологічних, публічних заходів, покликаних поширити в суспільстві більше знань про життя та творчість Сковороди.

Серед них пересувна виставка" Великі земляки: Григорій Сковорода", з якою її організатори вже відвідали Чорнухи, Лебедин та Глухів, книга-календар на 2022 рік  з такою  ж назвою, в якій поміщені нові факти про життя та творчість філософа, а також фільм про Григорія Сковороду, знятий харківською тележурналісткою Тетяною Бабіною. У проєкту є й власний логотип, який створив Володимир Скіпенко( Ск!п).

  У Харківському прес-клубі проєкт представили його  куратори підприємиця, громадська діячка  Людмила Рубаненко та   історик Андрій Парамонов. У межах цієї події відбулося також відкриття виставки "Художники Харкова до 250-річчя з дня народження" Григорія Сковороди".  Понад 20 графічних творів відомих харківських митців були створені  у 1972 році  до минулого ювілею філософа. Їх вдалося  зібрати харківському колекціонеру  Валерію Грубарю, який і представив експозицію.

У фіналі презентації її учасники дегустували торт "Сковорода".  Рецепту понад кілька століть. І він складається з продуктів, які були доступні за  часів  Григорія Сковороди. Смачно, як за Сковороди...

 

Трансляцію дивіться  на наших ресурсах. Тут:

https://www.youtube.com/watch?v=0crHgXjJ5e4

Або ж, тут:

https://www.facebook.com/pressclubKharkiv/videos/488045436090803